Tunely do ucha

Tunel do ucha je druh šperku v body-piercingu. Flesh tunely jsou duté tunely, obvykle používané v roztáhlých nebo chirurgicky vytvořených dírekách v ušním lalůčku. Tunely jsou vyráběny v menších rozměrech od průměru 3mm a však oblíbenější jsou průměry větší 10 – 50 mm. Tunel do ucha může být vyroben z mnoha různých materiálů. Chirurgická ocel, t...

Tunel do ucha je druh šperku v body-piercingu. Flesh tunely jsou duté tunely, obvykle používané v roztáhlých nebo chirurgicky vytvořených dírekách v ušním lalůčku. Tunely jsou vyráběny v menších rozměrech od průměru 3mm a však oblíbenější jsou průměry větší 10 – 50 mm. Tunel do ucha může být vyroben z mnoha různých materiálů. Chirurgická ocel, titan, sklo, silikon, akrylát a jiné různé přírodní materiály, včetně kostí, rohoviny, bambusu, kámene, dřeva. Všechny tyto materiály jsou zcela běžné.

Tunel se často nosí v ušním lalůčku, ale není to pravidlem! Jiné měkké tkáně v oblastech spodního rtu nebo nosní dírky které jsou propíchnuté, mohou být vybaveny těmito tunely. V těchto případech se délka tunelu může lišit. 

Zobrazit

Tunely do ucha Počet produktů: 47

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 47 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 47 položek